• BECKERS DESIGNER COLOUR- farba lateksowa, Banana, 5 l

136.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon
BECKERS DESIGNER COLOUR- farba lateksowa, Banana, 5 l.
 

 

Beckers Designer Colour to wysokiej jakości, wodorozcieńczalna farba lateksowa.

Zapewnia piękne, matowe wykończenie.
Najwyższa odporność szorowanie na mokro - klasa 1 (PN-EN 13300).
Tworzy powłokę odporną na mycie wodą z dodatkiem detergentu,
Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru.
Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu podczas nanoszenia i schnięcia.
Farbę łatwo się rozprowadza, nie chlapie w trakcie aplikacji.
Farba Beckers Designer Colour jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego dotyczy produktu po całkowitym wyschnięciu pomalowanej powierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.
Dodatkowo spełnia rygorystyczne, europejskie normy odnośnie emisji Lotnych Związków Organicznych - 0 % LZO*.

 
PRZEZNACZENIE
Do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, w tym w obiektach szkolno-wychowawczych (szkoły, przedszkola itd.), obiektach służby zdrowia oraz zakładach usługowych. Można stosować do malowania takich powierzchni jak: płyty kartonowo-gipsowych, tynki cementowo-wapienne, jak również do renowacji starych wymalowań. Produkt nadaje się również do dekoracyjnego malowania betonu.
 
APLIKACJA
Pędzel, wałek, natrysk.
 
ROZCIEŃCZANIE
W razie potrzeby rozcieńczyć do 5% wodą.
 
WARUNKI APLIKACJI
Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C i nie wyższa niż +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 80%.
 
CZAS SCHNIĘCIA
W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 godzin. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 4-godzinny odstęp czasu. Niska temperatura, podwyższona wilgotność oraz słaba wentylacja wydłużają czas schnięcia.
 
STOPIEŃ POŁYSKU
Mat.
 
WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA
Do 16 m²/l przy jednokrotnym malowaniu. Wydajność w dużej mierze uzależniona jest od takich czynników, jak chłonność, tekstura podłoża, metoda aplikacji oraz kolor.
 
MALOWANIE
Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 2 warstwy Beckers Designer Colour za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw.
Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich ANZA.
 
 

 
Beckers Designer Colour na stronie producenta.
 
 

 
Termin realizacji zamówienia farby może wynieść 1-3 dni. Przed przyjazdem dowiedz się czy kolor, który Cię interesuje jest w tym momencie dostępny.
Kolory prezentowane na ekranie zostały stworzone elektronicznie. Nie są one wiernym odzwierciedleniem prawdziwych próbek kolorystycznych. Zawsze należy wybierać ostateczny odcień wg kart kolorów dostępnych w sklepach. Wybierając kolor należy pamiętać o otoczeniu i warunkach, w których kolor będzie występował.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie