• BECKERS DESIGNER PRIMER- biała farba gruntująca, 3 l

Symbol: 8438000003
39.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 4.9 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

BECKERS DESIGNER PRIMER- biała, akrylowa farba gruntująca, 3 l.

 Beckers Designer Primer - gruntująca, biała, wodorozcieńczalna, matowa farba akrylowa. Zmniejsza chłonność podłoża, poprawia przyczepność i zwiększa wydajność wodorozcieńczalnych farb nawierzchniowych takich jak: farby dyspersyjne, farby lateksowe, farby akrylowe, itd. Farba Beckers Designer Primerjest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego dotyczy produktu po całkowitym wyschnięciu pomalowanej powierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.

 

ZASTOSOWANIE

Do gruntowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, w tym w obiektach szkolno-wychowawczych, służby zdrowia (szpitale, szkoły, przedszkola) oraz w zakładach usługowych i produkcyjnych, także branży spożywczej z wykluczeniem bezpośredniego kontaktu z żywnością. Można stosować do malowanie płyt kartonowo-gipsowych, tynków gipsowych, cementowo-wapiennych, podłoży betonowych.

 

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Świeże tynki mineralne i podłoża można malować po minimum 4 tygodniach. Powierzchnie oczyścić z kurzu i brudu, nierówności i ubytki wygładzić szpachlówką. Farbę wapienną lub klejową usunąć. Uwaga: Należy sprawdzić, czy malowany element jest stabilny i spójny np. czy zastosowana gładź/masa szpachlowa po lekkim przetarciu ręką „sypie się", pyli i pozostawia na dłoni wyraźny ślad - to oznacza, że podłoże jest sypkie, niespójne i należy zastosować preparat o własnościach wiążących.

 

APLIKACJA

Pędzel, wałek, natrysk.

 

WARUNKI APLIKACJI

Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C, przy wilgotności względnej poniżej 80%.

 

MALOWANIE

Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać i w razie konieczności rozcieńczyć maks. 5% wody. Nałożyć jedną warstwę Beckers Designer Primer za pomocą pędzla, wałka lub metodą natryskową.

 

CZAS SCHNIĘCIA

W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 1 godziny. Malowanie warstwy nawierzchniowej najkorzystniej przeprowadzić po min. 4 godzinach.

 

KOLOR

Biały.

 

STOPIEŃ POŁYSKU

Pełny mat.

 

WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA

6-8 m²/l przy jednokrotnym malowaniu. Wydajność w dużej mierze uzależniona jest od takich czynników, jak chłonność, struktura podłoża oraz metoda aplikacji.

 

Zaleca się stosowanie narzędzi ANZA. 

 

 

Beckers Designer Primerna stronie producenta.

  

Termin realizacji zamówienia gruntu może wynieść 1-3 dni. Przed przyjazdem dowiedz się czytowar jest dostępny.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty