• BECKERS DESIGNER UNIVERSAL- White, 2.5 l

Symbol: 8648910008
115.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 4.9 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

BECKERS DESIGNER UNIVERSAL- emalia akrylowa do drewna i metalu.

 Beckers Designer Universal - wodorozcieńczalna, półmatowa emalia akrylowa do drewna i metalu. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt posiada doskonałe właściwości kryjące.

  • Emalia Beckers Designer Universal jest przyjazna dzieciom - posiada certyfikat zgodności z normą PN-EN 71-3+A1: 2014-12 „Bezpieczeństwo zabawek część 3. Migracja określonych pierwiastków".
  • Najlepszy wybór dla alergików oraz do malowania elementów w pokojach dziecięcych.
  • Kolorystyka dostosowana do palety kolorów farb do ścian i sufitów markiBeckers.
  • Uszlachetniony dodatkami wosków - lepsze właściwości aplikacyjne, łatwemalowanie, dobra przyczepność do podłoża, nie kapie.
  • Odporność na zmywanie, detergenty i zarysowania.
  • Wytrzymała powłoka oraz trwały kolor.
  • Łagodny zapach i szybkie schnięcie.
  • Beckers Designer Universal jest rekomendowana przez PolskieTowarzystwo Alergologiczne. Rekomendacja PTA  dotyczy produktu po całkowitym wyschnięciu pomalowanejpowierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.
  • Zawiera minimalną zawartość lotnych związków organicznych.

 

ZASTOSOWANIE

Dekoracyjno-ochronne malowanie powierzchni drewnianych, drewnopochodnych, tj. sklejka, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, powierzchni fornirowanych, jak również zagruntowanych powierzchni metalowych oraz do renowacji powierzchni uprzednio malowanych.Polecane do takich powierzchni jak meble, drzwi, kaloryfery, okna, listwy, detale wykończeniowe, meble ogrodowe, itp. wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.Emalia BECKERS DESIGNER UNIVERSAL może być stosowana do malowania lamperii na tynkach wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej.

 

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże przeznaczone do malowania musi być czyste, suche i odtłuszczone, oczyszczone z pyłu i luźno związanych elementów. W przypadku renowacji starych wymalowań przed nałożeniem emalii należy usunąć wszystkie łuszczące się fragmenty starej powłoki, a dobrze przyczepne do podłoża przeszlifować, oczyścić i odtłuścić. Zaleca się wykonać malowanie próbne. Uzyskanie pozytywnego wyniku decyduje o ostatecznym zastosowaniu produktu. Usunąć pleśń oraz wszelkie zanieczyszczenia ograniczające przyczepność farby do podłoża za pomocą odpowiednich środków. Do wypełnienia ubytków i pęknięć w podłożu oraz wyrównania powierzchni należy zastosować odpowiednią szpachlówkę. Upewnić się, że wszystkie powierzchnie szpachlowane lub wcześniej malowane są zmatowione. Powierzchnie przygotowane do malowania powinny być gładkie i o jednolitej chłonności.

 

APLIKACJA

Pędzel, wałek, natrysk.

 

ROZCIEŃCZANIE

W razie potrzeby rozcieńczyć do 5% wodą.

 

WARUNKI NAKŁADANIA

Podczas malowania temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 80%.

 

CZAS SCHNIĘCIA

W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 1 godziny. Suchość dotykowa po ok. 2 godz. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 6-godzinny odstęp czasu.

 

WYDAJNOŚĆ

Do 14 m²/l przy jednokrotnym malowaniu. Wydajność w dużej mierze uzależniona jest od takich czynników, jak chłonność, tekstura podłoża, metoda aplikacji oraz kolor.

 

Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich ANZA.

 

  

 

 

Beckers Designer Universal na stronie producenta.

 

  

Termin realizacji zamówienia farby może wynieść 1-3 dni. Przed przyjazdem dowiedz się czy kolor, który Cię interesuje jest w tym momencie dostępny.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty