• DULUX SZYBKA ODNOWA- meble kuchenne, biała, 2.5l (farba)

179.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 4.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon
DULUX SZYBKA ODNOWA- meble kuchenne, biała, 2.5l.
ZASTOSOWANIE
DuluxSzybka Odnowa jest nowoczesną linią uniwersalnych farb do malowania różnych powierzchni w domu. Idealnie nadaje się do szybkiej renowacji i nadania nowego blasku ulubionym przedmiotom.Dulux Szybka Odnowa MEBLE KUCHENNE to wodorozcieńczalna farba do renowacyjnego malowania mebli i frontów kuchennych. Jest łatwa w użyciu, ponieważ nie potrzebujesz podkładu. Farba jest specjalnie dostosowana do malowania mebli i frontów kuchennych i może być stosowany na praktycznie wszystkich powierzchniach. Charakteryzuje się wysoką odpornością powłoki na użytkowanie, wycieranie, zarysowania,uderzenia i tłuste plamy. Wymalowane powłoki są łatwe w utrzymaniu czystości.Może być stosowana bezpośrednio na malowane jak i niemalowane powierzchnie z drewna, płyty typu MDF pokryte okleiną (np. laminatami melaminowymi, fornirem), PCV i metalu*.*Na podłoża metalowe wcześniej nie malowane lub mocno skorodowane należy zastosować wstępnie podkład antykorozyjny, np. Dulux Multiprimer.
PRZEZNACZENIE
Do wewnątrz.
EFEKT DEKORACYJNY
Satynowy.
CZAS SCHNIĘCIA
Powłoka sucha w dotyku: 1 godzina.
Do nakładania następnej warstwy- 6 godzin.
WYDAJNOŚĆ
Do 12m2/l (przy jednokrotnym malowaniu na gładkiej, równej i odpowiednio przygotowanej powierzchni podłoża).
ILOŚĆ WARSTW
2.
ROZCIEŃCZALNIK
Woda.
PRZYGOTOWANIE WYROBU
Nie dodawać obcych składników.Przed użyciem farbę dokładnie wymieszaj.
PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Powierzchnie do malowania muszą być pozbawione uszkodzonych powłokfarb, zwarte, czyste, całkowicie suche, odtłuszczone, bez nalotów organicznych oraz zmatowione i odpylone.
1.Powłoki farb słabo przyczepnych należy całkowicie usunąć z podłoża, a następnie powierzchnie przemyć wodą w celu usunięcia pylistych pozostałości i kurzu. Pozostawić do wyschnięcia.
2.Z powierzchni należy usunąć zanieczyszczenia ograniczające przyczepność farby. Zanieczyszczenia zmyć wodą ze środkiem myjącym. Pozostawić do wyschnięcia. Należy zwrócić szczególną uwagę na dokładne umycie powierzchni ze środków pielęgnacyjnych i konserwujących.
3.Przed malowaniem powierzchnie należy dokładnie zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym oraz odpylić.
4.W przypadku stosowania na podłoża stalowe wcześniej niemalowane, po odsłonięciu starych powłok lub mocno skorodowane należy zastosować wstępnie podkład antykorozyjny np. Dulux Multiprimer.
Uwaga!
Farbę można stosować bezpośrednio na malowaną lub niemalowaną powierzchnię.Odpowiednie przygotowanej powierzchni przeznaczonej do malowania jest kluczowe do uzyskania pełnych właściwości produktu.
*Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Dulux lub na próbkach kolorów.
*Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Dulux lub na próbkach kolorów. 


 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty