• DULUX SZYBKA ODNOWA- schody i podłogi, szary skalisty, 2.5l

174.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 4.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon
DULUX SZYBKA ODNOWA- schody i podłogi, szary skalisty, 2.5l.
ZASTOSOWANIE
Dulux Szybka Odnowa jest nowoczesną linią uniwersalnych farb do malowania różnych powierzchni w domu. Idealnie nadaje się do szybkiej renowacji i nadania nowego blasku ulubionym przedmiotom.Dulux Szybka Odnowa PODŁOGI I SCHODY to wodorozcieńczalna farba do renowacyjnego malowania schodów i podłóg. Jest łatwa w użyciu, ponieważ nie potrzebujesz podkładu. Farba charakteryzuje się wysoką odpornością powłoki na ścieranie, uderzenia oraz doskonałą przyczepnością do różnych powierzchni. Może być stosowana bezpośrednio na malowane jak i nie malowane powierzchnie z drewna, paneli i płytek podłogowych, terakoty, gresu oraz betonu w pomieszczeniach mieszkalnych o umiarkowanym natężeniu ruchu.Nie zalecamy stosowania produktu w garażach i pomieszczeniach, gdzie występuje stały kontakt w wodą.
PRZEZNACZENIE
Do wewnątrz.
EFEKT DEKORACYJNY
Satynowy.
CZAS SCHNIĘCIA
Powłoka sucha w dotyku: 1 godzina.
Do nakładania następnej warstwy- 6 godzin.
WYDAJNOŚĆ
Do 12m2/l (przy jednokrotnym malowaniu na gładkiej, równej i odpowiednio przygotowanej powierzchni podłoża).
ILOŚĆ WARSTW
2.
ROZCIEŃCZALNIK
Woda.
PRZYGOTOWANIE WYROBU
Nie dodawać obcych składników.Przed użyciem farbę dokładnie wymieszaj.
PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Powierzchnie do malowania muszą być pozbawione uszkodzonych powłok farb, zwarte, czyste, całkowicie suche, odtłuszczone, bez nalotów organicznych oraz zmatowione i odpylone.
1.Powłoki farb słabo przyczepnych należy całkowicie usunąć z podłoża, a następnie powierzchnie przemyć wodą w celu usunięcia pylistych pozostałości i kurzu. Pozostawić do wyschnięcia.
2.Z powierzchni należy usunąć zanieczyszczenia ograniczające przyczepność farby. Zanieczyszczenia zmyć wodą ze środkiem myjącym. Pozostawić do wyschnięcia. Należy zwrócić szczególną uwagę na dokładne umycie powierzchni ze środków pielęgnacyjnych i konserwujących podłogi.
3.Nierówności i uszkodzenia powierzchni wypełnić odpowiednią masą szpachlową, a następnie wyrównać i wygładzić.
4.Przed malowaniem powierzchnie należy dokładnie zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym oraz odpylić.
Uwaga!
Farbę można stosować bezpośrednio na malowaną lub niemalowaną powierzchnię.Odpowiednie przygotowanej powierzchni przeznaczonej do malowania jest kluczowe do uzyskania pełnych właściwości produktu.
*Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Dulux lub na próbkach kolorów.
 


 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty