• LIBET ATRIO-obijana kostka brukowa (Antico, 8 cm)

KOLOR
68.90
m2 Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 7.78 m2
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 199
Przesyłka Paletowa- POCZTA POLSKA 199
Przesyłka Paletowa (Pobranie) 214
Dostępność Duża dostępność
Waga 100 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

ATRIO- obijana kostka brukowa Libet Antico, 8 cm.

 

 
Szlachetne kostki Atrio to system trzech prostokątów o optymalnych rozmiarach, które pozwalają tworzyć piękne, stylizowane nawierzchnie. Dobrze zaprezentują się zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i wokół nowoczesnych budynków. Idealnie komponują się z zielenią, cegłą i drewnem, a ich kolorystyka wydobywa piękno otoczenia, akcentując jednocześnie wybrane strefy. Ich wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że świetnie sprawdzają się np. na podjazdach, które dzięki nim stanowią również estetyczną ozdobę posesji.Kupując kostkę Libet można mieć pewność, że dokonało się wyboru najlepszego z możliwych. Zakup kostki brukowej to inwestycja na dziesiątki lat i tu nie ma miejsca na błąd. Kostka brukowa Libet to najwyższa jakość i świetna cena.
Każda szlachetna kostka brukowa Libet jest impregnowana w systemie ALS. Dzięki temu obniżona zostaje jej nasiąkliwość, a powierzchnia jest chroniona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 

 GRUBOŚĆ

8 cm.

WYMIARY

27x18 cm;
36x18 cm;
45x18 cm.

ILOŚĆ NA PALECIE

7,78 m².

WAGA PALETY

1,426 t.

 KOLORY

stalowo-szary;
piaskowo- beżowy;
torfowy- brąz.

  
Przed zakupem prosimy sprawdzić dostępność. Termin realizacji zamówienia może wyniesć ok. 30 dni. Sprzedaż tylko na pełne palety. Cena obowiązuje przy odbiorze własnym od producenta (Warszawa Żerań, Warszawa Kawęczyn, Pruszków lub Łódź). Palety zwrotne, fakturowane w wysokości 43,05 zł/szt.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie