• LIBET PICCOLA- kostka brukowa płukana Elegante (Libet)

60.90
m2 Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 59.6
Paczkomaty InPost 59.6
Przesyłka płyt ceramicznych Libet 61.9
Kurier In Post 79.6
Kurier In Post (Pobranie) 87.6
Przesyłka Paletowa- POCZTA POLSKA 150
Przesyłka Paletowa (Pobranie) 165
Dostępność Średnia dostępność
Waga 100 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon
PICCOLA-  kostka Libet Elegante, 6 cm.

 

 
Trapezowy kształt kostek dostępnych w systemie Piccola pozwala na tworzenie zarówno prostych, symetrycznych nawierzchni, jak i skomplikowanych wzorów czy układów. Bogata kolorystyka natomiast pomaga w projektowaniu bajecznych wręcz kompozycji, których estetykę podkreślają szlachetne kruszywa. Piccola dobrze sprawdza się zarówno w przydomowych ogródkach, na parkowych alejkach, jak i w innych miejscach - bez względu na ich powierzchnię.
Prezentowana płukana kostka brukowa Piccola  to produkt firmy Libet będącej liderem na rynku materiałów nawierzchniowych. System składa się z 5-ciu trapezowych kostek o wymiarach podanych w danych technicznych. Ta jedna z najbardziej popularnych kostek brukowych na rynku dostepna jest w szcześciu kolorach: bianco carrara, granito, nero, solaro, bronzo i tramonto (od niedawna tylko na zamówienie).
To produkt najwyższej możliwej jakości, wysokiej funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Kupując kostkę Libet można mieć pewność, że dokonało się wyboru najlepszego z możliwych. Zakup kostki brukowej to inwestycja na dziesiątki lat i tu nie ma miejsca na błąd. Kostka brukowa Libet to najwyższa jakość i świetna cena.
Każda szlachetna kostka brukowa Libet jest impregnowana w systemie ALS. Dzięki temu obniżona zostaje jej nasiąkliwość, a powierzchnia jest chroniona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 

 
GRUBOŚĆ

6 cm.

 
WYMIARY

7/5,3x9 cm;
8/6,3x9 cm;
9/7,3x9 cm;
10/8,3x9 cm;
11/9,3x9 cm.

 
ILOŚĆ NA PALECIE

9,71 m².

 
WAGA PALETY

1.336 t.

 
KOLORY

bianco carrara;
granito;
nero;
solaro;
bronzo.

 

 
Libet Piccola na stronie producenta.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
Przed zakupem prosimy sprawdzić dostepność. Termin realizacji zamówienia może wynieść ok. 30 dni. Sprzedaż tylko na pełne palety. Cena obowiązuje przy odbiorze własnym od producenta (Warszawa Żerań, Warszawa Kawęczyn, Pruszków lub Łódź). Palety zwrotne, fakturowane w wysokości 43,05 zł/szt.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie