• SADOLIN EXTREME- lakierobajca do drewna, jasny dąb, 2.5l

Symbol: 5327552
141.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SADOLIN EXTREME- lakierobejca do drewna, jasny dąb, 2.5l.

 Sadolin Lakierobejca Extremez technologią StayCleanTMto najwyższej jakościlakierobejca ochronno-dekoracyjnaprzeznaczona do malowania zewnętrznych powierzchni drewnianych. Jej unikalna, zaawansowana formuła nietylko trwale chroni drewno, ale i zapewnia wymalowanym powierzchniom czysty i świeży wygląd na lata.·Długotrwale zabezpiecza drewno i zapewnia mu piękny wygląd. Gwarancja 12 lat ochrony*.

 • ·Długotrwale zabezpiecza drewno i zapewnia mu piękny wygląd. Gwarancja 12 lat ochrony*.
 • Technologia StayCleanTM sprawia, że brud nie przylega do wymalowanej powłoki i łatwo się zmywa np.podczas deszczu. Aktywne cząstki zapobiegają przyleganiu zanieczyszczeń do powłoki. Z każdym deszczem zabrudzenia są zmywane, a drewno znów wygląda pięknie i czysto.
 • Chroni przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych, w szczególności w trudnych, zmiennychwarunkach pogodowych charakterystycznych dla polskiego klimatu, a specjalne filtry UV chronią kolor i połysk.
 • Powłoka odporna na działanie grzybów pleśniowych i biokorozje.
 • Łatwa w aplikacji, szybkoschnąca formuła o niskim poziomie zapachu, sprawia że malowanie jest szybkie i nieuciążliwe.Polecana jest w szczególności do fasad, altanek, okien, drzwi, płotów, mebli ogrodowych oraz innych zewnętrznych powierzchni drewnianych z drewna gładkiego, heblowanego.Nie zalecamy stosowania produktu do powierzchni dachowych (np. gonty), podłogowych oraz do malowania gatunków drewna z wysoką zawartością garbników, takich jak dąb oraz drewna egzotyczne.

EFEKT DEKORACYJNY

 • Satyna.

GĘSTOŚĆ

 • ok. 1,06 g/cm3.

ILOŚĆ WARSTW

 • 2-3 warstwy.

SCHNIĘCIE

 • sucha w dotyku (pyłosuchość)  po ok 20 minutach;
 • nanoszenie następnej warstwy - po min 4 godzinach;
 • ostrożne użytkowanie- po min 4-6 godzinach;
 • pełne własności użytkowe- po 7 dniach.

WYDAJNOŚĆ

Do 15 m2/l. Rzeczywiste zużycie zależy od właściwości podłoża, w szczególności od rodzaju i gatunku malowanego drewna.Wydajności podane dla jednej warstwy.

KOLOR

Jasny dąb.

*Szczegółowe warunki oraz zakres udzielonej  gwarancji producentadostępne są na stroniewww.sadolin.pl. Niezależnie od innych ustawowych uprawnień klienta, jeśli w ciągu12 lat od daty sprzedaży produktu wystąpi zniszczenie powłoki chroniącej drewno wymalowanej zgodnie z zaleceniami producenta (dostępnymi na opakowaniu i w Karcie Technicznej) i zasadami sztuki malarskiej oraz po spełnieniu warunków gwarancji dostępnych na stronie www.sadolin.pl, AkzoNobel Decorative Paints sp. z o.o. wyda Klientowi taka sama ilość produktu wolnego od wad. W celu osiągnięcia ochrony 12 lat należy zastosować wstępnie produkt gruntujący Sadolin BaseHP, nałożyć pełną liczbę warstw rekomendowana przez producenta oraz wykonać malowanie zgodnie z instrukcja podana na opakowaniu oraz w Karcie Technicznej produktu.

 

  

Sadolin Extrime stronie producenta.

 

  

Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.

 

 

*Szczegółowe warunki oraz zakres udzielonej gwarancji dostępne są na stronie www.sadolin.pl. Niezależnie od innych ustawowych uprawnień klienta, jeśli w ciągu 10 lat od daty wydania farby wystąpi zniszczenie powłoki chroniącej drewno wymalowanej zgodnie z zaleceniami producenta (dostępnymi na opakowaniu i w karcie technicznej) i zasadami sztuki malarskiej oraz po spełnieniu warunków gwarancji dostępnych na stronie www.sadolin.pl, AkzoNobel Decorative Paints sp. z o.o. wyda klientowi taka sama ilość farby wolnej od wad. W celu osiągniecia ochrony 10 lat należy zastosować produkt gruntujący Sadolin Base, Sadolin BaseHP lub Sadolin Superbase, nałożyć pełną liczbę warstw rekomendowana przez producenta oraz wykonać malowanie zgodnie z instrukcja podana na opakowaniu oraz w karcie technicznej produktu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Sklep zamknięty