• SOPRO AEB 640- mata uszczelaniająco- odcinająca, 100 cm x 30 mb.

Symbol: 640
863.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 19.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 29 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SOPRO AEB 640- mata uszczelaniająco- odcinająca.Cienkowarstwowa, wodoodporna, mostkująca rysy mata uszczelniająco-odcinająca, która stanowi niezawodne i elastyczne uszczelnienie oraz tworzy warstwę redukującą naprężenia pod okładzinami ceramicznymi.

 • Wodoodporna, redukująca naprężenia.
 • Elastyczna i mostkująca rysy.
 • Gotowa do użycia, odporna na rozdarcie.
 • Odporna na działanie alkaliów, środki powierzchniowo-czynne.
 • Odporna na procesy starzenia i gnicia.
 • Łatwa i szybka w obróbce.
 • Odporna na oddziaływanie mikroorganizmów.
 • Z praktyczną podziałką ułatwiającą docinanie.
 • Do obszarów obciążonych wodą wg klas A i C.
 • Na ściany i podłogi, w pomieszczeniach.
 • EMICODE wg GEV: EC1PLUS bardzo niski poziom emisji.

 

ZASTOSOWANIA

Do niezawodnego, szybkiego i elastycznego uszczelnienia oraz redukcji naprężeń, występujących pomiędzy podłożem a okładziną na powierzchniach ścian i podłóg, przeznaczonych do wykończenia za pomocą płyt i płytek ceramicznych oraz z kamienia naturalnego w łazienkach, natryskach i pomieszczeniach mokrych.

Szczególnie nadaje się jako szybki wariant uszczelnienia w przypadku pilnych realizacji budowlanych. Łączenie mat na zakładkę lub z wykorzystaniem taśm i uszczelek Sopro AEB® wykonuje się przy użyciu kleju montażowego Sopro Racofix® RMK 818 lub zaprawy uszczelniającej Sopro TDS 823. Nadaje się do obszarów obciążonych wodą wg klas A i C zgodnie z listą uregulowań budowlanych A niemieckiego nadzoru budowlanego oraz A0 zgodnie z instrukcją ZDB (Niemieckiego Związku Rzemiosł Budowlanych).

 

ZALECANE PODŁOŻA

Beton i beton lekki, sezonowane min. 3 miesiące; jastrychy cementowe; jastrychy anhydrytowe; jastrychy z lanego asfaltu; jastrychy suche; podłogi ogrzewane (jastrychy cementowe i anhydrytowe); dobrze trzymające się podłoża istniejące okładziny ceramiczne i z kamienia naturalnego, lastrico lub płyt betonowych; budowlane płyty gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe i gipsowo-włóknowe; mur o pełnych spoinach; spoiwo tynkarskie i murarskie; tynk cementowy; tynk cementowo-wapienny, tynk gipsowy; płyty z twardej pianki.

 

KOLOR

Czerwony.

 

GRUBOŚĆ

Ok. 0,4 mm.

 

WYMIAR

Szerokość 100 cm, długość 30 m.

 

CIĘŻAR

Ok. 250 g/m2.

 

TEMPERATURA STOSOWANIA

Od +5 ºC do +30 ºC.

 

ZUŻYCIE

Ok. 1,00-1,05 m2 /m2.

 

GRUNTOWANIE

Sopro GD 749:

jastrychy cementowe, jastrychy anhydrytowe, jastrychy suche; budowlane płyty gipsowe ścienne, płyty gipsowo-kartonowe/miejsca ich połączeń i szpachlowanie, płyty gipsowo-włóknowe, tynk gipsowy; beton komórkowy o dużej lub zróżnicowanej chłonności; tynk cementowy i cementowo-wapienny; spoiwo tynkarskie i murarskie; mur o pełnych spoinach.

Sopro HPS 673:

podłoża gładkie, o zamkniętych porach podłoża, jak np. istniejące okładziny z płytek ceramicznych, lastrico, płyt z kamienia naturalnego i betonu; pozostałości klejów do PCV lub wykładzin dywanowych.

Bez gruntowania:

beton, beton lekki, płyty z twardej pianki; trwałe, równomiernie chłonne podłoża mineralne. 

 Termin realizacji zamówienia może wynieść 2-3 dni.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Sklep zamknięty