• SOPRO BH 869- żywica budowlana, 1 kg

147.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 3 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon
SOPRO BH 869- żywica budowlana.

 

 
Dwuskładnikowa epoksydowa żywica budowlana stosowana jako podkład gruntujący do przygotowania podłoża i zwiększający przyczepność oraz do wytwarzania zapraw epoksydowych. Do wytwarzania szybkowiążącej zaprawy żywicznej w połączeniu z kruszywem do jastrychu epoksydowego Sopro EEK 871 (SR-C25-F7 zgodnie z normą PN-EN 13813) oraz drenażowej zaprawy żywicznej w połączeniu z kruszywem do jastrychu drenażowego Sopro DEK 872 (SR-C20-F6 zgodnie z normą PN-EN 13813).

Wysoka odporność na ścieranie i oddziaływanie chemikaliów.
Do wytwarzania zapraw na bazie żywic syntetycznych z możliwością szybkiego układania okładzin.
Na ściany i podłogi.
W pomieszczeniach i na zewnątrz.

 
ZASTOSOWANIE
Do wytwarzania odpornych na ścieranie i oddziaływanie chemikaliów posadzek na podłożach betonowych i jastrychach cementowych. Do posadzek w obiektach przemysłowych i halach, w warsztatach i w pomieszczeniach o wysokich obciążeniach mechanicznych i chemicznych. Do wytwarzania wodoprzepuszczalnych zapraw jednofrakcyjnych do osadzania krawężników na mostach. Do napraw posadzek i elementów betonowych. Jako podkład gruntujący i zwiększający przyczepność na wszystkich gładkich podłożach. Jako środek wiążący do wytwarzania fug antykapilarnych oraz doszczelniających korków epoksydowych w budownictwie basenowym. W połączeniu z kruszywem do jastrychu epoksydowego Sopro EEK 871 do wytworzenia szybkowiążą- cej zaprawy żywicznej zgodnie z klasyfikacją SR-C25-F7 wg normy PN-EN 13813. W połączeniu z kruszywem do jastrychu drenażowego Sopro DEK 872 do wytworzenia drenażowej zaprawy żywicznej zgodnie z klasyfikacją SR-C20-F6 wg normy PN-EN 13813.
 
KOLOR
Miodowy transparentny.
 
OPAKOWANIE
5 kg.
 
MINIMALNA TEMPERATURA WIĄZANIA
+8°C.
 
TEMPERATURA STOSOWANIA
Od +8°C do maks. +35°C (podłoże, materiał, powietrze).
 
CZAS UŻYCIA
Ok. 50 minut.
 
MOŻLIWOŚĆ CHODZENIA
Po ok. 12 godzinach.
 
MOŻLIWOŚĆ DALSZEJ OBRÓBKI
Po ok. 12 godzinach.
 
PEŁNE UTWARDZENIE
Po ok. 7 dniach.
 
ZUŻYCIE
Jako podkład gruntujący: 250-350 g/m².
Jako żywica do zapraw w zależności od wielkości uziarnienia kruszywa: 170-210 g/m² na mm grubości warstwy.
Jako zaprawa żywiczna w połączeniu z Sopro EEK 871 lub Sopro DEK 872: ok. 70 g/m² na 1 mm grubości warstwy.
 
WŁAŚCIWOŚCI
Sopro BH 869 służy do wytwarzania odpornych na ścieranie i oddziaływanie chemikaliów posadzek na podłożach betonowych i jastrychach cementowych, do przygotowania trudnych podłoży oraz do wytwarzania szybkowiążącej zaprawy żywicznej w połączeniu z kruszywem Sopro EEK 871 zgodnie z klasyfikacją SR-C25-F7 wg normy PN-EN 13813 lub drenażowej zaprawy żywicznej w połączeniu z kruszywem Sopro DEK 872 zgodnie z klasyfikacją SR-C20-F6 wg normy PN-EN 13813.
Szczególnie nadaje się do stosowania przy dużych obciążeniach, np. w przemyśle chemicznym, mleczarskim, w browarach itp. Wodoodporna, odporna na warunki atmosferyczne i mróz, dzięki czemu nadaje się do użycia w pomieszczeniach i na zewnątrz. Jako środek wiążący do wytwarzania antykapilarnych fug oraz doszczelniających korków epoksydowych w budownictwie basenowym. Wysoka niezawodność stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Nadaje się do mieszania z kruszywem o różnej wielkości uziarnienia, dlatego może być wykonana w grubych lub cienkich warstwach.
 
PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Obrabiane powierzchnie muszą być czyste, suche i nośne. Oleje, zatłuszczenia, stare powłoki malarskie, mleczko cementowe lub inne zabrudzenia muszą zostać usunięte metodą śrutowania lub frezowania. Wytrzymałość na odrywanie musi wynieść co najmniej 1,0 N/mm²(oznaczenie na przenośnej zrywarce o prędkości cięgła 100 N/s). Wilgotność betonu na powierzchni musi być ≤ 4 % wag. (oznaczona metodą CM).
 

 
*Towar na zamówienie. Termin realizacji może wynieść 1-2 dni.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie