• SOPRO BH 869- żywica budowlana, 12 kg

Symbol: 869
819.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 14.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SOPRO BH 869- żywica budowlana.

 Dwuskładnikowa epoksydowa żywica budowlana stosowana jako podkład gruntujący do przygotowania podłoża i zwiększający przyczepność oraz do wytwarzania zapraw epoksydowych. Do wytwarzania szybkowiążącej zaprawy żywicznej w połączeniu z kruszywem do jastrychu epoksydowego Sopro EEK 871 (SR-C25-F7 zgodnie z normą PN-EN 13813) oraz drenażowej zaprawy żywicznej w połączeniu z kruszywem do jastrychu drenażowego Sopro DEK 872 (SR-C20-F6 zgodnie z normą PN-EN 13813).

  • Wysoka odporność na ścieranie i oddziaływanie chemikaliów.
  • Do wytwarzania zapraw na bazie żywic syntetycznych z możliwością szybkiego układania okładzin.
  • Na ściany i podłogi.
  • W pomieszczeniach i na zewnątrz.

 

ZASTOSOWANIE

Do wytwarzania odpornych na ścieranie i oddziaływanie chemikaliów posadzek na podłożach betonowych i jastrychach cementowych. Do posadzek w obiektach przemysłowych i halach, w warsztatach i w pomieszczeniach o wysokich obciążeniach mechanicznych i chemicznych. Do wytwarzania wodoprzepuszczalnych zapraw jednofrakcyjnych do osadzania krawężników na mostach. Do napraw posadzek i elementów betonowych. Jako podkład gruntujący i zwiększający przyczepność na wszystkich gładkich podłożach. Jako środek wiążący do wytwarzania fug antykapilarnych oraz doszczelniających korków epoksydowych w budownictwie basenowym. W połączeniu z kruszywem do jastrychu epoksydowego Sopro EEK 871 do wytworzenia szybkowiążą- cej zaprawy żywicznej zgodnie z klasyfikacją SR-C25-F7 wg normy PN-EN 13813. W połączeniu z kruszywem do jastrychu drenażowego Sopro DEK 872 do wytworzenia drenażowej zaprawy żywicznej zgodnie z klasyfikacją SR-C20-F6 wg normy PN-EN 13813.

 

KOLOR

Miodowy transparentny.

 

OPAKOWANIE

5 kg.

 

MINIMALNA TEMPERATURA WIĄZANIA

+8°C.

 

TEMPERATURA STOSOWANIA

Od +8°C do maks. +35°C (podłoże, materiał, powietrze).

 

CZAS UŻYCIA

Ok. 50 minut.

 

MOŻLIWOŚĆ CHODZENIA

Po ok. 12 godzinach.

 

MOŻLIWOŚĆ DALSZEJ OBRÓBKI

Po ok. 12 godzinach.

 

PEŁNE UTWARDZENIE

Po ok. 7 dniach.

 

ZUŻYCIE

Jako podkład gruntujący: 250-350 g/m².

Jako żywica do zapraw w zależności od wielkości uziarnienia kruszywa: 170-210 g/m² na mm grubości warstwy.

Jako zaprawa żywiczna w połączeniu z Sopro EEK 871 lub Sopro DEK 872: ok. 70 g/m² na 1 mm grubości warstwy.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Sopro BH 869 służy do wytwarzania odpornych na ścieranie i oddziaływanie chemikaliów posadzek na podłożach betonowych i jastrychach cementowych, do przygotowania trudnych podłoży oraz do wytwarzania szybkowiążącej zaprawy żywicznej w połączeniu z kruszywem Sopro EEK 871 zgodnie z klasyfikacją SR-C25-F7 wg normy PN-EN 13813 lub drenażowej zaprawy żywicznej w połączeniu z kruszywem Sopro DEK 872 zgodnie z klasyfikacją SR-C20-F6 wg normy PN-EN 13813.

Szczególnie nadaje się do stosowania przy dużych obciążeniach, np. w przemyśle chemicznym, mleczarskim, w browarach itp. Wodoodporna, odporna na warunki atmosferyczne i mróz, dzięki czemu nadaje się do użycia w pomieszczeniach i na zewnątrz. Jako środek wiążący do wytwarzania antykapilarnych fug oraz doszczelniających korków epoksydowych w budownictwie basenowym. Wysoka niezawodność stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Nadaje się do mieszania z kruszywem o różnej wielkości uziarnienia, dlatego może być wykonana w grubych lub cienkich warstwach.

  

Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty