• SOPRO EAH 547 - preparat do zmywania fug epoksydowych, 1 l

Symbol: 547-1
245.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SOPRO EAH 547- preparat do zmywania fug epoksydowych.

 Preparat ułatwiający zmywanie i powierzchniową obróbkę epoksydowych zapraw do spoinowania. Do dekoracyjnej fugi epoksydowej Sopro Topas® DFE, fug epoksydowych Sopro FEP 604 i Sopro FEP plus. Stosowany jako dodatek do wody do zmywania.

  • Do uzyskania spoin o gładkiej i zwartej powierzchni.
  • Ułatwia zmywanie.
  • Ułatwia wraz z Sopro ESE 548 usuwanie osadów epoksydowych.
  • Nie zawiera rozpuszczalników.
  • Bardzo wydajny.
  • W pomieszczeniach i na zewnątrz.

 

ZASTOSOWANIE

Preparat Sopro EAH 547 ułatwia zmywanie powierzchni okładzin ceramicznych i wygładzanie spoin wykonanych epoksydowymi zaprawami fugowymi oraz czyszczenie narzędzi i urządzeń pomocniczych. Przy prawidłowym, starannym zastosowaniu i dozowaniu usuwa nalot z fug epoksydowych, szczególnie z nieszkliwionych i profilowanych powierzchni płytek.

 

BARWA

Jasnożółta, transparentna.

 

GĘSTOŚĆ

Ok. 1,0 g/cm³ (przy +20ºC).

 

ZUŻYCIE

W zależności od rodzaju struktury okładziny: 50-100 ml na 10 l wody do zmywania; odpowiada 100-250 ml na 100 m² powierzchni płytek.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Preparat na bazie wody i środków powierzchniowo-czynnych; ułatwia uzyskanie spoin o gładkiej powierzchni; nie uszkadza spoin epoksydowych; nie rozpuszcza tworzyw sztucznych; zapobiega przywieraniu mas epoksydowych do narzędzi i urządzeń pomocniczych; umożliwia oczyszczenie narzę- dzi i urządzeń pomocniczych podczas obróbki.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Do wiadra z podgrzaną wodą (+30ºC do +35ºC) wlać ok. 0,5-1,0% (50-100 ml na 10 l wody do zmywania) preparatu Sopro EAH 547. Nadmiar zaprawy fugowej usunąć z okładziny przy pomocy pacy do fug epoksydowych Sopro 075, a szczeliny spoinowe dokładnie wypełnić. Bezpośrednio po tej czynności można przystąpić do zmywania spoin. Do zemulgowania i wstępnego zmycia stosować odpowiednie gąbki poliestrowe (grubą Sopro 088 lub drobną Sopro 083). Do zmywania końcowego używać gąbki wiskozowej Sopro 084. Pacę do zmywania i gąbki często płukać, aby usunąć pozostałości żywicy, a wodę sukcesywnie wymieniać na czystą. Do zmywania końcowego użyć czystej gąbki i czystej wody.

Nie należy pozostawiać wody na świeżych spoinach.

W przypadku ewentualnych zabrudzeń zaspoinowaną powierzchnię można zmyć możliwie szybko preparatem Sopro ESE 548, jednak nie wcześniej niż po upływie 12 godzin od zakończenia spoinowania.

Prosimy zapoznać się z kartą techniczną preparatu Sopro ESE 548.

Szczegółowe informacje znajdują się w kartach technicznych tego produktu oraz użytych fug epoksydowych, dostępnych na www.sopro.pl.

 

OPAKOWANIE

1 l.

  

 

Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty