• SOPRO FDB 524- butylowa taśma uszczelniająca samoklejąca 100mm x 30 mb.

Symbol: 524-30
329.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SOPRO FDB 524- butylowa taśma uszczelniająca samoklejąca.

 Elastyczna, wytrzymała na rozerwanie, nieprzepuszczająca wody, systemowa taśma uszczelniająca z kauczuku butylowego do przekrywania szczelin dylatacyjnych i naroży w systemie z uszczelnieniami zespolonymi Sopro. Taśma ochronna z nacięciem po środku dla ułatwienia montażu.

  • Optymalna przyczepność.
  • Wodoszczelna.
  • Samoprzylepna.
  • Odporna na działanie alkaliów.
  • Stosowana w systemie z uszczelnieniami zespolonymi Sopro pod okładziny ceramiczne.
  • W pomieszczeniach i na zewnątrz.

 

ZASTOSOWANIA

Do niezawodnego, elastycznego i wodoszczelnego przekrywania szczelin dylatacyjnych i naroży w systemie z uszczelnieniami zespolonymi Sopro pod okładziny ceramiczne.

 

ODPORNOŚĆ TERMICZNA

Od -35ºC do +80ºC.

 

OPAKOWANIE

Rolka (szerokość 100 mm) 30 mb.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Taśma uszczelniająca z kauczuku butylowego, z jednej strony pokryta polipropylenową flizeliną, z drugiej warstwą papieru zabezpieczającego wysokoelastyczną, samoprzylepną warstwę butylu.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Podłoża muszą być suche, nośne i pozbawione kurzu, olejów, luźnych warstw oraz zanieczyszczeń, które mogą zmniejszać przyczepność. Fugi dylatacyjne i naroża w miejscu wklejenia taśmy zagruntować Sopro EPG 522 i obsypać piaskiem lub pokryć warstwą uszczelnienia zespolonego. Samoprzylepną taśmę Sopro FDB 524 nakleić na przygotowane podłoże i docisnąć. W obszarze naroży taśmę ukształtować pod kątem prostym. Bezpośrednio po wklejeniu taśmy, jej powierzchnię pokryć odpowiednim uszczelnieniem zespolonym. W obszarze naroży wewnętrznych i zewnętrznych zalecamy użycie odpowiednich narożników Sopro. Połączenie odcinków taśmy powinno nastąpić z co najmniej 5 cm zakładem. W przypadku stosowania taśmy w basenie lub w obszarze podwodnym prosimy o kontakt z naszym Działem Doradztwa Technicznego.

Uwaga: Szczegółowe informacje znajdują się w kartach technicznych stosowanych materiałów uszczelniających, dostępnych na www.sopro.pl. Przy obróbce prosimy o przestrzeganie odpowiednich zapisów

 

 


 

 Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-3 dni. Sprzedaż na pełne opakowania.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie