• SOPRO GM 026- preparat do wygładzania fug, 0,5 l

45.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SOPRO GM 026- preparat do wygładzania fug, 0,5l.

 

 
Płyn ułatwiający kształtowanie i obróbkę wszystkich silikonowych, poliuretanowych i akrylowych materiałów dylatacyjnych Sopro. Nadaje się na okładziny ceramiczne i kamienne.

Gotowy do użycia.
Nieszkodliwy dla środowiska.
Ulega biologicznemu rozkładowi
W praktycznej butelce ze spryskiwaczem.

 
ZASTOSOWANIA
Do czystego i łatwego kształtowania materiałów silikonowych jak silikon sanitarny Sopro Silikon, silikon do kamieni naturalnych Sopro MarmorSilicon, fugi dylatacyjnej - wysokowytrzymałej SoproDur® HF-D 817, materiałów akrylowych jak fugi Sopro DA 049 oraz fugi dylatacyjnej Sopro PUD 682.
 
KOLOR
Bezbarwny.
 
GĘSTOŚĆ
1,0 g/cm³.
 
ZUŻYCIE
Ok. 20 ml na 1 mb fugi.
 
WŁAŚCIWOŚCI
Gotowy do użycia, przyjazny dla środowiska, ulegający biologicznemu rozkładowi preparat Sopro GM 026 stosowany jest do czystego i łatwego kształtowania wszystkich silikonowych, poliuretanowych i akrylowych materiałów dylatacyjnych Sopro.
 
SPOSÓB UŻYCIA
Bezpośrednio po wprowadzeniu materiału uszczelniającego, przed wytworzeniem się warstwy naskórkowej, spoinę należy zwilżyć preparatem Sopro GM 026. Następnie zafugowaną powierzchnię ukształtować szpachelką lub kształtką do silikonu. Do wykonania tej czynności również należy zwilżyć preparatem narzędzie i równomiernie wygładzić fugę.
Uwaga:
W przeciwieństwie np. do tradycyjnego płynu do zmywania naczyń lub mydła w płynie, Sopro GM 026 chroni ważne składniki materiałów uszczelniających, które wpływają na zdolność do rozciągania i ściskania. Ponadto zachowują elastyczne właściwości i zapobiegają tworzeniu się na ich powierzchni zarodników grzybów.
 


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie