• SOPRO HE 449- emulsja przyczepna do szpachli, 10 kg

Symbol: 449-3
299.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 14 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SOPRO HE 449- emulsja przyczepna do szpachli, 10 kg. 

Dyspersja na bazie żywic syntetycznych do wytworzenia warstwy kontaktowej na podłożach mineralnych pod szpachle i tynki oraz do ulepszania zapraw budowlanych.

  • Stosowana metodą „świeżo na świeżo".
  • O wysokiej przyczepności.
  • W pomieszczeniach i na zewnątrz.

 

ZASTOSOWANIA

Jako warstwa kontaktowa lub mostek sczepny pod szpachle Sopro NSM 550, FS 45, SoproDur HF-S 563, FAS 551, RS 462, AMT 468, RAM 3, RAP 2 434, NSC 587 oraz tynki z grupy zapraw P II i P III. Dla poprawy i wzmocnienia właściwości zapraw budowlanych.

 

PODŁOŻA

Mineralne, chłonne podłoża: beton (sezonowany min. 3 miesiące), jastrych cementowy (sezonowany min. 28 dni), tynk, płyty betonowe i z kamienia naturalnego oraz mur ze znormalizowanych materiałów budowlanych. Gładkie i niechłonne podłoża: istniejące okładziny z lastrico i płytek ceramicznych, dobrze przylegające powłoki z farb lub lakierów do betonu itp.

 

PROPORCJE MIESZANIA

 

TEMPERATURA STOSOWANIA

Od +5°C do maks. +30°C.

 

ZUŻYCIE

Jako warstwa kontaktowa: w zależności od właściwości podłoża 100-200 g/m².

 

WŁAŚCIWOŚCI

Emulsja Sopro HE 449 jest łatwą w obróbce dyspersją, wytworzoną na bazie żywic syntetycznych. Efektywnie zwiększa przyczepność materiałów nakładanych na podłoże. Stosowana jest metodą „świeżo na świeżo".

 

SPOSÓB UŻYCIA

Do wytworzenia warstwy kontaktowej emulsję Sopro HE 449 wymieszać z wodą w odpowiednich proporcjach lub zastosować w koncentracie i nanieść w pełnym pokryciu na podłoże. Nałożenie szpachli musi nastąpić metodą „mokre na mokre" tzn. na świeżą warstwę emulsji nanieść masę szpachlową lub zaprawę tynkarską. Przy nanoszeniu szpachli samopoziomującej Sopro, emulsja Sopro HE 449 powinna lekko przeschnąć. Nałożenie szpachli może nastąpić, gdy opuszkiem palca stwierdza się lepkość warstwy przyczepnej. Czas przesychania uzależniony jest od warunków otoczenia (temperatury, wilgotności i przepływu powietrza oraz chłonności podłoża) i wynosi od 5 do 30 minut. Stosowaną jako dodatek poprawiający właściwości zaprawy lub tynku natryskowego emulsję Sopro HE 449 należy wymieszać z wodą zarobową, a następnie z ulepszanym produktem. 

 

Termin realizacji zamówienia może wynieść ok. 1-2 dni.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty