• SOPRO ISA 755- emulsja bitumiczna, 30 kg

Symbol: 755
279.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 59.6
Paczkomaty InPost 59.6
Przesyłka płyt ceramicznych Libet 61.9
Kurier In Post 79.6
Kurier In Post (Pobranie) 87.6
Przesyłka Paletowa- POCZTA POLSKA 150
Przesyłka Paletowa (Pobranie) 165
Dostępność Duża dostępność
Waga 100 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SOPRO KDG 755- emulsja bitumiczna.

image

 Gotowa do użycia, jednoskładnikowa emulsja bitumiczna stosowana jako warstwa izolująca i ochronna przed szkodliwymi dla betonu substancjami agresywnymi, występującymi w wodach gruntowych.

  • Nie zawiera rozpuszczalników.
  • Łatwa w obróbce.
  • Szybkoschnąca.
  • Nakładana pędzlem, wałkiem lub metodą natryskową.
  • Nie zanieczyszcza wód gruntowych.

 

ZASTOSOWANIE

Do uszczelniania mineralnych podłoży z betonu, tynku, muru o pełnych spoinach np. z bloczków betonowych, bloczków wapienno-piaskowych, bloczków z granulowanego żużla wielkopiecowego, pustaków ściennych i bloczków z betonu komórkowego przed szkodliwymi dla betonu substancjami agresywnymi, występującymi w obszarze gruntu.

 

CZAS SCHNIĘCIA

30-60 minut na 1 cykl pracy w zależności od warunków atmosferycznych.

 

TEMPERATURA STOSOWANIA


Od +5°C do +30°C (podłoże, powietrze, materiał).

 

ZUŻYCIE

Ok. 150-200 g/m² na 1 warstwę.

 

WARTOŚCI

Emulsja bitumiczna Sopro ISA 755 jest odporna na działanie wszystkich powszechnie występujących w obszarze gruntu, szkodliwych dla betonu substancji agresywnych.

 

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoża muszą być czyste, trwałe, nośne, pozbawione większych zagłębień, rozwartych rys, jak również substancji zmniejszających przyczepność, jak olej, zatłuszczenia, pozostałości olejów szalunkowych. Wystające nierówności należy usunąć, a ostre krawędzie sfazować lub zaokrąglić. Emulsja bitumiczna może być nakładana na lekko wilgotne podłoże, co jednak wydłuża czas schnięcia. Nie nakładać produktu Sopro ISA 755 na powierzchnie, które w sposób ciągły poddawane są działaniu wody, ponieważ uniemożliwia to wyschnięcie emulsji w tych miejscach.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Emulsję bitumiczną Sopro ISA 755 przed obróbką dokładnie wymieszać. Przy pomocy szczotki, wałka z owczej wełny lub urządzenia natryskowego produkt w postaci nierozcieńczonej nanieść na podłoże w co najmniej dwóch cyklach roboczych. Sucha warstwa musi mieć minimum 1 mm grubości. W zależności od sposobu nanoszenia i właściwości podłoża może być wymagane nałożenie dodatkowych powłok. Dla zapewnienia optymalnej obróbki, każda warstwa musi przeschnąć, zanim zostanie naniesiona następna.

Nie stosować przy zagrożeniu wystąpienia mrozu, deszczu, przy możliwych opadach deszczu, śniegu, jak i w temperaturze powietrza i elementów budowlanych poniżej +5°C. Wypełnienie wykopu budowlanego, względnie następne prace mogą być wykonywane dopiero po całkowitym wyschnięciu Sopro ISA 755, w zależności od warunków pogodowych po ok. jednym dniu.

Aby uniknąć uszkodzeń, takie materiały jak glina, gruz budowlany, gruby żwir i inne nieodpowiednie materiały o ostrych krawędziach itp. nie powinny być wykładane bezpośrednio na uszczelniane powierzchnie. Dla ochrony elementów budowlanych, stykających się z gruntem i zabezpieczanych za pomocą uszczelnień bitumicznych należy przestrzegać wytycznych normy DIN 18195 cz. 10.

 

OPAKOWANIE

30 kg.

 

 

  

 

Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie