• SOPRO PPU 683- podkład do fugi poliuretanowej, 250 g

Symbol: 683
37.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

SOPRO PPU 683- podkład do fugi poliuretanowej. 

  • Jednoskładnikowy.
  • Zwiększa przyczepność fugi poliuretanowej Sopro PUD 682 do różnych podłoży.
  • Na chłonne i niechłonne podłoża.
  • Nie zawiera rozpuszczalników.
  • W pomieszczeniach i na zewnątrz.

 

ZASTOSOWANIE

Podkład do fugi poliuretanowej Sopro PPU 683 zwiększa przyczepność fugi Sopro PUD 682 do krawę- dzi różnego rodzaju podłoży. Do obróbki wstępnej podłoży chłonnych tj. betonu, betonu komórkowego, tynku, muru, marmuru, granitu, piaskowca (ostrożnie stosować przy kamieniu naturalnym) oraz podłoży niechłonnych jak np. aluminium, żelazo, stal, szkło.

 

CZAS ODPAROWANIA

Ok. 1 godzina lub po wyschnięciu.

 

TEMPERATURA STOSOWANIA

Od +5°C do +35°C (podłoże, materiał, powietrze).

 

ZUŻYCIE

50-60 g/m² lub 1,0-1,2 g/mb. (głębokość spoiny 1 cm) w zależności od chłonności podłoża.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Podkład do fugi poliuretanowej Sopro PPU 683 jest jednoskładnikowym, gotowym do użycia, nie zawierającym rozpuszczalników podkładem, który zwiększa przyczepność fugi Sopro PUD 682 do podłoży chłonnych i niechłonnych.

 

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Krawędzie szczelin muszą być czyste, nośne, suche, trwałe, pozbawione kurzu i substancji zmniejszających przyczepność. Oleje i zatłuszczenia z gładkich, o zamkniętych porach podłoży usunąć przy pomocy dostępnych w handlu rozpuszczalników np. acetonem lub spirytusem. Aby nie zabrudzić okładziny podczas spoinowania, jej brzegi okleić wystarczająco szeroką taśmą samoprzylepną.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Podkład Sopro PPU 683 nanieść równomierną i cienką warstwą na krawędzie przy pomocy pędzla, wałka lub szczotki i pozostawić do odparowania na ok. 1 godzinę (powierzchnia nie powinna się kleić). Z uwagi na szybkie utwardzanie pod wpływem powietrza zalecamy dokładnie zakręcić butelkę bezpośrednio po użyciu. Gdy podkład jest suchy, można wprowadzić materiał uszczelniający (np. fugę dylatacyjną Sopro PUD 682). Zagruntowane podkładem powierzchnie należy w czasie odparowania chronić przed zabrudzeniem np. zakurzeniem. Jeżeli nie zostaną właściwie zabezpieczone, zanieczyszczenia mogą doprowadzić do osłabienia przyczepności materiału uszczelniającego. Unikać zabrudzenia przylegających do szczelin spoinowych powierzchni lub podłoża poprzez ich zakrycie lub oklejenie.

 

OPAKOWANIE

250 g.Termin realizacji zamówienia może wynieść 1-2 dni.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie