• TIKKURILA EVERAL EXTRA 80- emalia chlorokauczukowa, baza A, 0.9 l

Symbol: D613905101
39.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

TIKKURILA EVERAL EXTRA 80- emalia chlorokauczkowa do drewna, betonu i metalu, baza A, 0.9l.

 

 Emalia chlorokauczukowa modyfikowana środkami antykorozyjnymi o wysokiej trwałości, odprna na uszkodzenia mechaniczne.  Tworzy elastyczne, dekoracyjno-ochronne powłoki z połyskiem, odporne na działanie warunków atmosferycznych.   Dostępna w szerokiej gamie kolorów (ponad 13 tysięcy).

 

ZASTOSOWANIE

Emalia przeznaczona jest do malowania powierzchni metalowych, metalowych ocynkowanych i konstrukcji stalowych oraz elementów betonowych - po uprzednim przygotowaniu podłoża.

 

BAZA

A

 

KOLORY

Farba biała i do barwienia jasnych kolorów. Wchodzi w system barwienia Tikkurila Symphony Tikkurila Deco Grey, NCS i RAL. Wycena każdego koloru indywidulna. Jako biała i do barwienia jasnych kolorów przeznaczona jest Tikkurila Everal Extra, baza C.

 

Paletę kolorów znajdziesz tu:

 

 

STOPIEŃ POŁYSKU

Połyskowy.

 

WYDAJNOŚĆ

Do 15 m² przy jednokrotnym malowaniu.

 

NAKŁADANIE

Pędzel, natrysk pneumatyczny lub hydrodynamiczny.

 

CZAS SCHNIĘCIA

Pyłosuchość po 4 godz. Suchość dotykowa po 18 godz. Nakładanie kolejnej warstwy do 3 godz. lub minimum po 7 dniach od poprzedniej aplikacji.

 

WARUNKI NAKŁADANIA

Prace malarskie prowadzić w temperaturze od +5°C do +25°C i przy wilgotności względnej powietrza poniżej 80%. Temperatura malowanej powierzchni powinna być min. o 3°C wyższa od temperatury punktu rosy.

 

PRZYGOTOWANIE

Powierzchnie przeznaczone do malowania powinny być suche i oczyszczone z kurzu, pyłu i tłuszczu. Ewentualne ślady korozji i łuszczące się fragmenty starej powłoki malarskiej należy usunąć.
Powierzchnie stalowe i konstrukcje metalowe należy zagruntować alkidową farbą gruntującą do metalu Tikkurila Everal Corrostop. Ze względu na właściwości antykorozyjne emalii powierzchnie stalowe użytkowane w środowisku o kategorii korozyjności C1 (PN-EN ISO 12944-2) nie wymagają stosowania podkładu.
Powierzchnie ocynkowane przed gruntowaniem należy zmatowić, następnie zagruntować Tikkurila Rostex Super. Emalię można nakładać po upływie min. 72 godz. od gruntowania.

 

ROZCIEŃCZANIE

Xylen

 

Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich Anza.

  

Tikkurila Everal Extra 80 na stronie producenta.

 

 


 

 

Termin realizacji zamówienia farby może wynieść 1-3 dni. Przed przyjazdem dowiedz się czy towar, który Cię interesuje jest w tym momencie dostępny.

*Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Tikkurila lub na próbkach kolorów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty