• TIKKURILA PANEELI ASSA [20]- lakier półmatowy do drewna, 2.7 l

116.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon
TIKKURILA PANEELI ASSA- akrylowy lakier do drewnianych powierzchni wewnątrz pomieszczeń, półmat, 2.7l.
 

 


 
Wodorozcieńczalny lakier akrylowy do barwienia, przeznaczony do lakierowania powierzchni wewnątrz pomieszczeń.  Dostępny w wersji matowej oraz półmatowej.
 

ZASTOSOWANIE
Przeznaczony do lakierowania powierzchni drewnianych z bali, paneli, powierzchni tynkowanych i z cegły, np. ściany i sufity w wewnętrznych suchych pomieszczeniach. Nie należy stosować do lakierowania podłóg i mebli.
 
KOLORY


 
WYDAJNOŚĆ
8-12 m²/l na warstwę dla gładkich powierzchni drewnianych.
 
ROZCIEŃCZANIE
Woda.
 
NAKŁADANIE
Pędzel lub natrysk.

 
CZAS SCHNIĘCIA
W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50% powierzchnia osiąga pyłosuchość po ½ godz. Szlifowanie i nakładanie kolejnej warstwy po 2 - 3 godz. Powierzchnię można użytkować następnego dnia, jednak ostateczna twardość osiągana jest po około miesiącu od aplikacji lakieru.
 
WARUNKI NAKŁADANIA
Wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania powinny być suche, temperatura powietrza co najmniej +10°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 30-80%.
 
PRZYGOTOWANIE
Nowe powierzchnie drewniane:
Usunąć brud i kurz z niemalowanej powierzchni drewnianej i w razie konieczności zeszlifować. Zwilżyć powierzchnie wodą, w celu odsłonięcia luźnych włókien. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie zeszlifować i odpylić powierzchnię. Powierzchnie uprzednio lakierowane:
Zmyć uprzednio lakierowane powierzchnie detergentem czyszczącym Tikkurila Maalipesu, następnie dokładnie spłukać wodą. Dokładnie usunąć stare powłoki malarskie będące w złej kondycji za pomocą szlifierki. W dalszych krokach oczyszczoną powierzchnię należy przygotować jak nowe powierzchnie drewniane.
 
Zaleca się stosowanie narzędzi ANZA.
 


 
 
 
Tikkurila Paneeli Assa na stronie producenta.
 
 

 
 
Termin realizacji zamówienia lakieru może wynieść 1-3 dni. Przed przyjazdem dowiedz się czy towar, który Cię interesuje jest w tym momencie dostępny.
*Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Tikkurila lub na próbkach kolorów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty