• TIKKURILA SUPI SAUNA- lakier do pomieszczeń wilgotnych, 9 l

Symbol: 86864040160
219.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 11.9
Paczka w Ruchu 11.9
Paczkomaty InPost 14.9
Kurier In Post 19.9
Kurier In Post (Pobranie) 21.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 14.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 729628116

Zostaw telefon

TIKKURILA SUPI SAUNA PROTECTION- akrylowy lakier do drewnianych powierzchni wewnątrz pomieszczeń wilgotnych np. sauny.

 Wodorozcieńczalny, przeznaczony do barwienia, lakier akrylowy do wykończeniowego malowania pomieszczeń o dużej wilgotności. Zawiera produkt biobójczy chroniący powłokę.  Tworzy powłokę nieprzepuszczalną dla wody i brudu.

ZASTOSOWANIE

Lakierowanie drewna, płyt drewnianych i podłoży betonowych, zgodnie z instrukcją stosowania. Szczególnie zalecany do ścian i sufitów w saunie parowej, łaźniach, toaletach. Nie zaleca się malowania ławek w saunie.

 

KOLORY

 

Wzorniki kolorów znajdziesz tu:

 

 

 

STOPIEŃ POŁYSKU

Półmat.

 

WYDAJNOŚĆ

8-12 m²/l.

 

ROZCIEŃCZALNIK

Woda.

 

NAKŁADANIE

Pędzel lub natrysk.

 

CZAS SCHNIĘCIA

W temperaturze +23°C i przy wilgotności powietrza 50% zazwyczaj lakier jest powierzchniowo suchy po upływie 0,5 godziny. Nakładanie kolejnej warstwy po upływie 2-3 godzin. Powłoka jest gotowa do eksploatacji po ok. 2 dniach.

 

WARUNKI NAKŁADANIA

Podłoże musi być suche, temperatura powietrza i powierzchni malowanej powinna wynosić min. +5°C, wilgotność względna powietrza nie może przekraczać 80%.

 

PRZYGOTOWANIE

Usunąć brud i kurz z powierzchni przeznaczonej do malowania. Chropowate powierzchnie zeszlifować i usunąć pył po szlifowaniu. 

Nowe, czyste powierzchnie drewniane: usunąć brud i kurz z całej powierzchni. Zwilżyć delikatnie powierzchnię wodą w spray'u, pozostawić do wyschnięcia, następnie zeszlifować podniesione włókna drewna. Usunąć kurz po szlifowaniu. 

Stare i zabrudzone lub powierzchnie uprzednio lakierowane Tikkurila Supi Saunasuoja (Supi Sauna Protection): powierzchnie umyć środkiem czyszczącym Tikkurila Supi Saunapesu zgodnie z instrukcją stosowania, przemyć dokładnie i pozostawić do wyschnięcia. W razie konieczności powierzchnię zeszlifować i usunąć powstały kurz.

 

Zaleca się stosowanie narzędzi ANZA.

  

 

 

Tikkurila Supi Sauna na stronie producenta.

 

 


 

 

 

Termin realizacji zamówienia lakieru może wynieść 1-3 dni. Przed przyjazdem dowiedz się czy towar, który Cię interesuje jest w tym momencie dostępny.

*Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Tikkurila lub na próbkach kolorów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty